fbpx
 

vedėjas Haroldas

renginiu vedejas haroldas
Renginių vedėjas / Organizatorius

Haroldas

Sveiki, esu Haroldas!
Malonu susipažinti ir tikiuos, kad susitiksime Jūsų šventėje! 🙂
Reikalingas LT/EN vedėjas arba šventė vyks užsieny? Ne problema, pataikėt kaip tik ten! 🙂
Renginių vedėjo karjerą prieš 10 metų pradėjau vadovaudamasis kredo „Būk universalus“. Juo remiuosi iki šiol. Būtent UNIVERSALUMAS man padeda perprasti skirtingus klientus. Taip pat dirbti su įvairaus amžiaus publika ir įsijausti į pačius įvairiausius vedėjo amplua.

Kaip vieną pagrindinių savo darbo principų išskirčiau pastangas sukurti SMAGIĄ POKYLIO ATMOSFERĄ. Siekti, kad svečiai atsipalaiduotų, bendrautų tarpusavyje ir aktyviai dalyvautų visose renginio veiklose.

IMPROVIZACIJA – kitas svarbus darbo principas. Jam teikiu itin didelę reikšmę, nes esu įsitikinęs, kad be jos tikėtis renginio sėkmės nereikėtų.

Ne mažiau svarbus vaidmuo tenka ir ŽAIBIŠKAI REAKCIJAI. Niekada nežinai, kaip svečiai reaguos ir elgsis vienoje ar kitoje situacijoje. Reaguoti turi čia ir dabar.

Jau įsitikinau, kad ŠOKIAI – tai veikla, kuri svečiams atsipalaiduoti padeda kone labiausiai. Esu pramoginių šokių mokytojas. Į renginio programą dažnai įtraukiu linksmų šokių pamokėles. Jos išjudina net ir santūriausiai nusiteikusius vakarėlio dalyvius.

Per savo karjerą didžiausią patirtį sukaupiau „diriguodamas“ vestuvių šventėse. Vestuvių vedėjo amplua tapo mano vizitine kortele. Vestuvių vedimas – tai viena mėgstamiausių veiklų, kuri man puikiai sekasi. Tą patvirtina ir mano patirtis, bei įgytos žinios – per savo karjerą esu pravedęs beveik 300 vestuvių.

Suprantu, kad šventėje niekam nesinori matyti sunkų darbą dirbančių susirūpinusių žmonių veidų. Todėl visuomet stengiuosi šventėje atrodyti ne kaip darbuotojas ar organizatorius. Veikiau, kaip pažįstamas ar draugas, tiesiog besilinksminantis kartu su Jumis.

Patikėkite savo šventę mūsų komandai, o mes Jums suteiksime šias paslaugas:
* sudarysime ir įgyvendinsime vakaro programą;
* koordinuosime dieninės/vakarinės šventės dalį;
* suteiksime profesionalių DJ paslaugas;
* šventei parūpinsime profesionalią garso ir šviesos aparatūra.

Jeigu tik pradėjote planuoti savo šventę, padėsiu suorganizuoti visą renginį nuo A iki Z!

Kreipkitės, ir padėsiu išpildyti Jums visas svajones ir lūkesčius 🙂

Paslaugos.lt

Parašykite mums arba skambinkite +370 662 28701!

Atsakysime greičiau nei per 24 valandas