fbpx
 

Krikštynų programa

Koks yra tobulų krikštynų scenarijus? Vieno atsakymo nėra, tačiau yra stebuklingi momentai, kuriuos, sudėjus į vieną, gaunasi tobula diena – tokia, kokią Jūsų mažylis, krikštasūnis ar krikštadukrė tikrai norėtų prisiminti! Mūsų misija – padėti atrasti šiuos Jūsų šeimos stebuklus, pratęsti gražiausius jos ritualus, o, galbūt, ir supažinti su naujais. Su malonumu padėsime Jums:

 

  • Išsirinkti krikštynų temą – vaikystėje negali būti didesnio džiaugsmo, negu vienai dienai panirti į teminę pasaką. Tuo gali pasirūpinti mūsų fėjos – profesionalios švenčių dekoratorės, kurios apgalvos kiekvieną smulkmeną.
  • Sudėlioti krikštynų programą. Visais klausimais Jums pagelbės vienas jūsųrenginiai.lt vedėjų arba koordinatorius, pasiūlysiantis tokią krikštynų programą, kurioje vedėjo nereikės – šventės eigą, pasinaudoję gairėmis, lengvai galite išpildyti patys. Juk nėra nieko smagiau šventė, kurią kūrė visi šeimos nariai!
  • Išsirinkti šventės akcentus, krikštynų dovaną ar suvenyrus – nuolatos domimės krikštynų simbolika, papročiais, žaidimais, todėl galime pasiūlyti nuo labiausiai stebinančių naujovių iki senų krikškštynų tradicijų, kurias su malonumu atrasite iš naujo.

 

Ieškote idėjų krikštynų programai, o galbūt ir pilno scenarijaus? Trūksta idėjų krikšto tėvų dovanai ar originaliems palinkėjimams? Rašykite mums bet kokiu klausimu!

Parašykite mums! Arba skambinkite +370 66228701

Atsakysime greičiau nei per 24 valandas