fbpx
 

Apie mus

Renginių vedimas ir koordinavimas su šypsena!

Jūsųrenginiai.lt – profesionalų komanda, susibūrusi ir kartu pradėjusi savo šypsenų skleidimą renginiuose 2015 metais (visi iki tol jau atskirai dirbo renginių srityje). Komandoje galite atrasti sau labiausiai patinkantį specialistą, kadangi kiekvienas iš jų turi savitą darbo braižą, bendravimo specifiką. Svarbiausias mūsų tikslas – renginio pabaigoje JŪSŲ plačios šypsenos!

renginiu vedejas haroldas

Kas sudaro Jūsųrenginiai.lt komandą?

 

Kadangi žinome, kaip yra sunku suorganizuoti savo šventę (nesvarbu, ar tai gimtadienis, šimtadienis, ar vestuvės, ar įmonės šventė), mūsų tikslas padėti Jums tuos rūpesčius kaip įmanoma labiau palengvinti. Todėl mūsų komandoje yra ne tik renginių vedėjai, tačiau ir kiti specialistai:

→ Vestuvių koordinatorė

→ Vestuvinio šokio mokytoja,

DJ su visa reikiama technika,

Aptarnavimas po vestuvių/krikštynų dienos ceremonijos,

Vidurnakčio šou

→ Papildomos pramogos

 

Kodėl mes?

 

Kaip ir jau minėjome, mūsų svarbiausias tikslas – Jūsų šypsenos šventės pabaigoje. Negana to, mes visada stengiamės suteikti visą įmanomą informaciją klientams, kurie nori savo šventėje kažko naujo, unikalaus. Renginių vedėjas Tomas

Padedame sukurti tokį scenarijų, kuris tiktų visiems būtent to vakaro svečiams. O tam reikia skirti laiko sužinoti, kokie žmonės planuoja dalyvauti šventėje – tai mes išsiaiškiname susitikimų metu, kuriuos organizuojame dažnai, ir tai galime daryti per atstumą video konferencijų pagalba!